Odwiedź jeden z naszych Salonów dla Amazonek:

Sklep dla Amazonek Bydgoszcz
ul. Dworcowa 41
85-009 Bydgoszcz

tel. 52 300 24 32
bydgoszcz@rokoko.com.pl

Godziny otwarcia:
PON-PT 9:00 - 17:00
SOB 9:00 - 14:00

Sklep dla Amazonek Gdańsk
ul. Dębinki 7d lok. 4
80-211 Gdańsk

tel. 58 309 54 30
gdansk@rokoko.com.pl

Godziny otwarcia:
PON-PT 9:00 - 17:00
SOB 9:00 - 14:00

Sklep dla Amazonek Kraków
ul. Szlak 24
31-153 Kraków

tel. 12 630 04 26
krakow@rokoko.com.pl

Godziny otwarcia:
PON-PT 9:00 - 17:00
SOB 9:00 - 14:00

Sklep dla Amazonek Opole
ul. Kośnego 33/39
45-056 Opole

tel. 77 307 59 95
opole@rokoko.com.pl

Godziny otwarcia:
PON-PT 9:00 - 17:00

Sklep dla Amazonek Poznań
ul. Garbary 6
61-867 Poznań

tel. 61 649 44 27
poznan@rokoko.com.pl

Godziny otwarcia:
PON-PT 9:00 - 17:00
SOB 9:00 - 14:00

Sklep dla Amazonek Siedlce
ul. Asłanowicza 34
08-110 Siedlce

tel. 25 555 50 01
siedlce@rokoko.com.pl

Godziny otwarcia:
PON-PT 8:00 - 16:00

Sklep dla Amazonek Szczecin
ul. Krzywoustego 65/U1
70-215 Szczecin

tel. 91 351 67 15
szczecin@rokoko.com.pl

Godziny otwarcia:
PON-PT 9:00 - 17:00

Sklep dla Amazonek Warszawa Praga
ul. Targowa 12
03-731 Warszawa

tel. 22 871 94 22
warszawa@rokoko.com.pl

Godziny otwarcia:
PON-PT 10:00 - 18:00
SOB 9:00 - 15:30

Sklep dla Amazonek Warszawa Ursynów
ul. Roentgena 3
02-781 Warszawa

tel. 22 871 94 23
ursynow@rokoko.com.pl

Godziny otwarcia:
PON-PT 9:00 - 17:00

Sklep dla Amazonek Wrocław
ul. Bolesławiecka 1 (wejście od ul. Legnickiej 44)
53-614 Wrocław

tel. 71 308 74 29
wroclaw2@rokoko.com.pl

Godziny otwarcia:
PON-PT 9:00 - 17:00

Sklep dla Amazonek Lublin
ul. Lubartowska 36/1
20-115 Lublin

tel. 81 222 22 36
lublin@rokoko.com.pl

Godziny otwarcia:
PON-PT 9:00 - 17:00
SOB 9:00 - 14:00